Mīti

Zobu ārstēšana ir sāpīga.

Nieki! Mūsdienās ir iespējams panākt pilnīgi nesāpīgu zobu labošanu, izmantojot kvalitatīvus anestēzijas līdzekļus. Tie tiek gatavoti rūpnieciski, ideālās proporcijās, ar mazu alerģijas iespējamību. Mēs izmantojam arī virsmas anestēziju, kas padara nejūtīgu injekcijas vietu. Injekciju adatām ir ļoti mazs diametrs, tās domātas vienreizējai lietošanai. Rezultāts – infekciju rašanās riska novēršana un nekādu sāpju.

Zobu ārstēšana aizņem daudz laika.

Nav taisnība. Darbs mūsu klīnikā tiek rūpīgi plānots – zinot ārstēšanas plānu, varam paredzēt arī ārstēšanai nepieciešamo laiku. Pielāgojoties Jūsu vajadzībām, mēs saskaņojam gan vizītes laiku, gan darba apjomu. Piemēram, divi rīti no pulksten 10.00 līdz 12.00 – un viss kārtībā! Vairs nav stundām jāsēž uzgaidāmajā telpā, eksistē iepriekšējs pieraksts, un konkrētais laiks tiek paredzēts tikai Jums.

Zobu ārstēšana ir dārga.

Jā, dārgi, ja jāsakārto tas, kas vairākus gadus ir atstāts novārtā.

Ja jums būtu neaprūpēts un laika zoba grauzts auto, iespējams, izdevīgāk būtu pirkt jaunu nekā investēt remontā, lai iegūtu tādu pašu braucamo, kāds tas kādreiz bija. Jaunu veselību iegādāties nevar. Tomēr, vienreiz savedot kārtībā mutes dobumu un tad regulāri ievērojot profilakses pasākumus, pēcāk daudz naudas nebūs jātērē. Savlaicīgi un regulāri apmeklējot zobārstu, rūpes par zobiem kļūst patīkamas. Ticiet vai ne – mums ir pacienti, kas vizītes laiku izmanto tam, lai nosnaustos. Ja Jums vēl nav sava zobārsta, izvēlieties viņu!

Lai noskaidrotu, cik daudz līdzekļu nepieciešams investēt veselības atgūšanā, apmeklējiet zobārstu un kopīgi izstrādājiet ārstēšanas plānu. Caurumi zobos nerodas paši no sevis, ar laiku tie kļūst arvien lielāki, grūtāk, ilgāk un dārgāk labojami.

Varbūt šoreiz vērts atteikties no kādas citas, ne tik svarīgas ieceres un padomāt par savu veselību?

Ejot pie zobārsta, iespējams inficēties ar dažādām infekcijas slimībām.

Meli! Mūsdienās iespējams izmantot augsta līmeņa sterilizācijas metodes, kā arī strādāt ar vienreizējai lietošanai paredzētiem instrumentiem un materiāliem. Turklāt no pacientiem tiek lūgta detalizēta slimības vēsture, kas ļauj veikt papildu drošības pasākumus. Riskanti ir tikai izvēlēties zobārstu, kurš uz zemākas drošības rēķina piedāvā zemas cenas, lai piesaistītu pacientus.

Latvijā zobu labošanai ir zema kvalitāte.

Nē. Latvijas zobārstiem ir pieejami visi pasaulē ražotie materiāli, iekārtas, instrumenti un tehnoloģijas. Arī izglītība atbilst pasaules līmenim. Ārsti brauc papildināt zināšanas uz starptautiskiem kongresiem, kā arī apmeklē ārvalstu vieslektoru lekcijas Latvijā. Ne velti daudzi ārzemnieki izvēlas labot zobus šeit, jo kvalitāte ir augsta, bet cenas – daudz zemākas nekā citviet Eiropā.